Max in the Meadow

Max in the Meadow, Max na louce!

Max je myšák, hrdina nové kolekce Elodie Details pro jaro a léto 2021. Žije s přáteli na rozkvetlé louce na okraji lesa. Jednoho dne potká malé děvčátko, které si na louce hraje. Když dívka odejde, najde Max v trávě její ztracený knoflík. Vydá se tedy na cestu, aby dívku našel a mohl jí knoflík vrátit. Po mnoha útrapách dívku nakonec najde. Stanou se z nich přátelé a holčička má radost nejen z knoflíku, ale i z nového kamaráda.

Nová kolekce inspirovaná tímto příběhem je plná lučních kytek Meadow Blossom, kapek rosy Tender Blue Dew a především myšáka Maxe Forest Mouse Max.
Barevná paleta je plná jemných a vzdušných odstínů, zbrusu novou barvou je jantarově meruňková Amber Apricot a nefritově zelená Hazy Jade.
S novou kolekcí přichází i nové materiály, nádherná anglická krajka Embroidery Anglaise na bryndáčcích, a především na letních kloboučkách. Umělá velurová kůže Alcantara, neboli veganský semiš a třpytivý Stone Silver.

Nová kolekce to je těšení se na teplé letní dny, slunce, kytky, ale i kapky deště, a především procházky po lesích a loukách při kterých můžeme zahlédnout malého Maxe!

Max in the Meadow
Max in the Meadow
Max in the Meadow