Elodie Details fusak Not FUReal

Nevydáno

Fusak Not FUReal
Fusak Not FUReal
Fusak Not FUReal
 5 350 Kč 
Dostupnost: 
Dočasně vyprodáno

Popis

Báječný a jedinečný fusak s unikátním vhledem Not FUReal z umělé kožešiny je perfektní pro mrazivé zimní dny, kdy potřebujete, aby vaše dítě bylo v teple a pohodlí.

Elodie Details zdokonaluje své fusaky již více než deset let. Výsledkem je fusak odolný proti větru, vodě i nečistotám díky povrchové úpravě Bionic Finish Rudolf, která udrží déšť a sníh na vnější straně. Fusak má univerzální otvory pro bezpečnostní pásy kočárku a je kompatibilní s téměř všemi typy kočárků na trhu.

Horní část fusaku je elastická a lze ji otočit kolem zádové opěrky kočárku (fusak v kočárku nesjíždí dolů) nebo jako kapuci pro dítě při větrném a chladném počasí s efektním lemem z umělé kožešiny. Fusak má dva postranní zipy, které umožňují přední díl zcela odepnout (ideální pro manipulaci s dítětem především při přechodu z venku do vnitřních prostor). Přední díl je vybaven patentky, které umožňují ohnout přední kraj a upravit tak velikost fusaku.

Součástí fusaku je antiprachová taška.

Fusak lze prát v pračce na 30°C (před vypráním otočte fusak do rubu a zapněte všechny zipy), sušte rozprostřený na rovné podložce. Suchý fusak můžete jemně vykartáčovat pro načechrání vláken.

Rozměr: 53 x 95 cm (110 cm při natažení).

Parametry

Kód zboží:
50500117146NA