Elodie Details přenosná Korba Elodie MONDO - Moonshell

 Přenosná Korba Elodie MONDO - Moonshell
Přenosná Korba Elodie MONDO - Moonshell
Přenosná Korba Elodie MONDO - Moonshell
Přenosná Korba Elodie MONDO - Moonshell
Přenosná Korba Elodie MONDO - Moonshell
 6 499 Kč 
Dostupnost: 
Skladem u dodavatele

Popis

Přenosnou korbou MONDO se z vašeho kočárku Mondo stane opravdovu jedinečný model! Přenosnou korbu připevníte pomocí dodaných adaptérů k rámu kočárku a pro novorozence tak vytvoříte bezpečné a útulné místo k odpočinku.

Vnější látka je zcela vyrobená z recyklovaného polyesteru a korba je vyplněna měkkou a pohodlnou pěnovou matrací s odnímatelným a pratelným potahem. Široká stříška má ochranu proti slunci UV 50+ a je vybavena zabudovaným větracím otvorem pro zvýšení proudění vzduchu během teplých dnů. Kryt je vybaven chytrou ochranou proti větru, kterou můžete rozložit, kdykoli si to vyžádá nepříznivé počasí.
Přenosná korba je vhodná pro novorozence až do 6 měsíců věku nebo do hmotnosti 9 kg. Poté přejdete k sedačce MONDO bez nutnosti investovat do úplně nového kočárku.

Navrženo speciálně pro použití s dětským sportovním kočárkem MONDO značky Elodie. 
Díky přenosné korbě můžete používat pouze jeden kočárek od narození dítěte až do chvíle, kdy už jej dítě nebude déle potřebovat nebo se nebude chtít nechat vozit.

Vnější materiál je vyroben ze 100% recyklovaného polyesteru.
Široká stříška má ochranu proti slunci SPF50 a kryt se sklopnou ochranou proti větru ochrání vaše dítě před chladným větrem.

Tato přenosná korba byla testována a schválena v souladu s evropským nařízením o bezpečnostních požadavcích pro dětské kočárky EN1466:2014/AC:2015 a EN-1888-1.

Parametry

Kód zboží:
80820116112NA